Отборът на Спартак води на Спортист Своге с 1:0 през първото полувреме на

...

Първо полувреме: Спартак - Спортист 1:1. Домакините останаха с 10 души

Отборът на Спартак води на Спортист Своге с 1:0 през първото полувреме на срещата от 19-ия кръг във Втора лига на стадион " Спартак ".

Домакините откриха резултата в 10-ата минута, когато Атанас Зехиров бе съборен в пеналта. Съдията отсъди дузпа и Румен Руменов бе прецизен от бялата точка - 1:0.

В 17-ата минута Спартак остана с 10 души. Въпреки че топката бе в негово владение, вратарят Георги Георгиев не може да изсчист топката и извърши фаул против нападател на противника.

Реферът отсъди дузпа и сподели пряк червен картон на Георгиев. На негово място влезе Никола Виденов, който смени Начев.

Изпълнението на дузпата се забави 5 минути и в 22-рата Светослав Диков от гостите осъществя 11-метровия углавен удар за 1:1.

Съставът на Спартак: 23. Георги Георгиев, 9. Мехмед Сабри, 44. Ангел Грънчов, 6. Александър Цветков, 2. Велислав Боев, 5. Йоан Бауренски, 10. Румен Руменов, 45. Даниел Начев, 81. Атанас Зехиров, 29. Ахмед Ахмедов, 11. Виктор Митев - капитан

Резерви: 89. Никола Виденов, 3. Преслав Петров, 19. Кристиян Курбанов, 13. Георги Мариянов, 18. Хидает Хюсеин, 78. Айвън Ангелов, 88. Симеон Иванов, 7. Евгений Илиев, 75 Йохан Н`зи

Съдия: Борис Попов (Русе), Асистенти: Теодор Петров (Силистра), Димо Стоянов (Бургас), четвърти арбитър: Кристиян Тодоров (Варна)

БФС Делегат: Илчо Цанков (Силистра)

Съдийски наблюдаващ: Ахмед Ахмед (Бургас)
Източник: petel.bg